etiler poyrazoğlu otomotiv

Erdoğan, esnafın nabzını tutuyor

Esnaf ziyaretlerini sürdüren Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, çeşitli konularda görüştüğü üyelerinin, varsa öneri ve isteklerini de dinleyip sorunlarının anında çözülmesini sağlıyor. Erdoğan, “Ben ve arkadaşlarım, 7 gün 24 saat üyelerimizin hizmetindeyiz” dedi.

18-08-2018 14:21

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, üyelerini ziyaret edip, işlerinin durumu hakkında fikir alışverişinde bulunuyor. Çeşitli konularda görüştüğü üyelerinin, varsa öneri ve isteklerini de dinleyen Erdoğan, sorumluluk alanındaki sorunlarla ilgili not alıp aşılması için gerekli talimatı veriyor ve çözüme kavuşturuyor. Bu arada, ziyaretine gelen çok sayıda kurum ve kuruluşun temsilcileriyle de görüşen Başkan Erdoğan, Denizli gündemini değerlendirdiği konuklarıyla, kentin yararına yürütülebilecek proje ve düşünceleri istişare ediyor.

DTO Genel Sekreteri Ali Rıza Tekin ile birlikte bir dizi ziyarette bulunan Başkan Erdoğan, Bayramyeri'nde faaliyet gösteren iş yerlerinin sahipleri ve çalışanlarıyla bir araya gelip, işleri ve ne durumda oldukları hakkında ilk ağızdan bilgi edindi. Erdoğan, bereketli günler ve hayırlı işler dilediği esnafa, “Sizin için var olduğumuz bilinciyle, üzerimize düşen ne varsa yapmaya çalışıyoruz. Doğruyu bulma ve hızla yapma hususunda, sizlerin görüşleri bizim için çok değerli. Ben ve arkadaşlarım, 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz” dedi. 

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Erdoğan, esnafın nabzını tutuyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör