poyrazoğlu otomotiv etiler

Erdoğan’a TOBB’da iki görev

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, 74. Genel Kurulu’nu yaptı. Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun tek aday olarak katıldığı seçimlerde 22 kişilik TOBB Genel İdare Kurulu üyeliğine seçildi. Erdoğan,  ayrıca Ticaret Odaları Konseyi’nde de yer aldı.

16-05-2018 17:46

Yurt genelinden 1562, Denizli Ticaret Odası’ndan da 16 genel kurul delegesinin sandığa gittiği TOBB’un 74’üncü seçimli genel kurulu tamamlandı. Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan’ın doğal delege olduğu genel kurulda, DTO’nun genel kurul delegeleri Haluk Lenger, Bayram Ali Çoban, Yavuz Aki, Cevdet Çiftçi, Mesut Yılmaz, Nazmi Çolak, Erol Kaya, Ali Önal, Kasım Karakaş, Halil Öztürk, Murat Çetintaş, Yakup Öğütcen, Mehmet Ali Mazı, Ali Taşevli ve Öztürk Taştan oy kullandı.

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, TOBB’un olağan seçiminde 22 kişilik TOBB Genel İdare Kurulu üyesi listesinde yer aldı. Seçimlerin tek liste ile yapıldığı genel kurulda Erdoğan TOBB GİK üyesi oldu. Erdoğan ayrıca Ticaret Odaları Konseyi’nde de görev aldı.
Genel Kurulu değerlendiren Başkan Erdoğan, “Büyük ve güçlü Türkiye hedefimize ulaşmak için bu tür organizasyonlar ayrı bir önem taşıyor. Denizli Ticaret Odası olarak, genel kurul delegelerimizle birlikte biz de demokrasinin gereğini yerine getirdik. Yurdun dört bir tarafındaki oda ve borsalarımız gibi biz de Denizli heyeti olarak, oda ve borsalarımızın genel kurul delegeleriyle oradaydık. Oyumuzu kullandık. Böylelikle, Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olarak, iş dünyamızın dolayısıyla ülkemizin nabzını tutan oda ve borsalarımızın seçim süreci tamamlandı. Yeni hedefler, yeni ufuklar, yeni heyecanlarla, kaldığımız yerden ülkemiz ve milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Millete hizmet etmek için çıktığımız bu yolda bize destek vererek güçlendiren üyelerimizi, genel kurulumuzda temsil etmenin onurunu yaşadık” dedi.
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Erdoğan’a TOBB’da iki görev
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör