poyrazoğlu otomotiv

Erdoğan’a bir görev daha

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği’ne atandı. 30 yıllık tecrübesiyle sektörün içinden gelen biri olan Erdoğan, daha önce de TOBB Genel İdare Kurulu  üyeliği ile TOBB Ticaret Odaları Konseyi üyeliğine seçilmişti.

02-08-2018 16:48

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli’yi ve ticaret erbabını temsilen üstlendiği ulusal arenadaki görevlerine, bir yenisini daha ekledi. Erdoğan, TOBB Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği’ne getirildi. Kararı, Erdoğan’a Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş.  Yönetim Kurulu Başkanı M.Arif Parmaksız tebliğ etti. 2005’te, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve 137 oda ile borsanın ortaklığıyla kurulan GTİ, “Yap-İşlet-Devret” modeli çerçevesinde sınır kapılarını modernize ediyor. DTO Başkanı Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin son genel kurulunda TOBB Genel İdare Kurulu  Üyeliği ile TOBB Ticaret Odaları Konseyi Üyeliği’ne de seçilmişti.

 “Denizli’mizi ve iş dünyamızı en iyi şekilde temsil edeceğiz”

Başkan Erdoğan, yeni görevi kentte duyulur duyulmaz kendisini arayıp kutlayan ve başarı dileyenlere, ilgilerinden dolayı teşekkür etti. Erdoğan,  yeni görevinde de Denizli’yi ve iş dünyasını en iyi şekilde temsil etmeye çalışacaklarının altını çizdi.

Uluslararası standartlarda hizmet sunulmasıyla sınır kapılarının imajının pozitif yönde değiştirilmesi ve ülkemizin tanıtımına katkı koyan GTİ, “Yap-İşlet-Devret” modeli ile kara sınır kapılarının modernizasyonunun Türkiye’de ve Dünyada ilk ve tek uygulayıcısı. Şirketin yolcuların her türlü ihtiyacına cevap vermekte olan yiyecek ve içecek mekanları, bankalar, hediyelik eşya ve gümrüksüz satış mağazaları, en modern şekilde donatılmış durumda. Yılda 5 milyon araca ve 15 milyonun üzerinde yolcuya hizmet veren şirket, sınır kapılarındaki verimliliği arttırarak dış ticaretin gelişmesine de katkı sağlıyor.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Erdoğan’a bir görev daha
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör