poyrazoğlu otomotiv etiler

Erciyes’e Denizli imzasını atacaklar

Nikfer Kayak ve Doğa Turizmi Gençlik ve Spor Kulübü (NİKADOS), bu yıl ilk kez Erzurum’da düzenlenen Snowboard ön elemelerine katılarak Denizli’yi temsil ediyor.  NİKADOS Kayseri’de düzenlenecek olan Alp Disiplini elemelerine de sporcu gönderecek. 

11-01-2018 16:11

Denizli’de dört yıldır kış sporları dalında faaliyetleri sürdüren NİKADOS,  9 Ocak’ta başlayan Erzurum Snowboard ön elemelerine dört sporcusunu gönderdi.  Denizli’nin ilk kez temsil edildiği ön elemeler 11 Ocak’ta sona erecek. 

KAYSERİ’DE DE BOY GÖSTERECEKLER 
NİKADOS Başkanı Hakan Keysan, Denizli adını kış sporlarında da duyurduklarını belirterti. 11 -13 Ocak tarihleri arasında Kayseri’de gerçekleştirilecek olan Alp Disiplini ön elemelerinde de Denizli’yi temsil edeceklerini söyleyen  Keysan, “Snowboard ve Alp disiplin ön elemelerine Bozdağ Kayak Merkezi’nde hazırlandık. Her iki elemeye 8 sporcu ile Denizli’yi temsil ediyoruz.  Denizli’nin adını kış sporlarında da duyuracak olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.
Erzurum Palandöken Kayak Merkezi’ndeki Snowboar en elemelerine Seyhan ve Ramazan Ege ile katıldıklarını açıklayan Keysan, Kayseri Erciyes’teki Alp Disiplini ön elemelerinde ile Denizli’yi İzlem Keysan, Görkem Keysan, Fatma Apalı, Hasan Atay, Hüseyin Onur Apalı ve Ece Naz Keysan’ın temsil edeceğini söyledi. 


 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Erciyes’e Denizli imzasını atacaklar
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör