poyrazoğlu otomotiv etiler

Erbakan’ı unutmadılar

Anadolu Gençlik Derneği ve Şuurlu Öğretmenler Derneği Denizli Şube Başkanları 54. Hükümetin Başbakanı Prof. Necmettin Erbakan’ın vefatının 9. Yılı olması münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

28-02-2020 19:35

AGD Denizli Şube Başkanı Hamza Öztürk mesajında, yaşamı boyunca inandığı büyük davanın ve inancının mücadelesini veren ve 27 Şubat 2011’de Hakkın rahmetine kavuşan Milli Görüş Hareketi’nin lideri, 54. Hükümetin Başbakan’ı Merhum Prof.Dr. Necmettin Erbakan’ı vefatının sene-i devriyesinde rahmet ve minnetle anıyoruz. Erbakan hocamızın hayatı ve mücadelesi bugün de yolumuzu aydınlatmaktadır. Merhum Erbakan hoca’mızı bütün yönleri ile gelecek nesillere taşımak AGD olarak bizim en önemli görevimizdir. Hocamızın koyduğu hedeflerden milim sapmadan yaşanabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye ve yeni bir Dünya’nın kurulması için gece gündüz çalışacağız" dedi.

Şuurlu Öğretmenler Derneği Denizli Şube Başkanı Ahmet Geniş de mesajında, ÖĞ-DER’in kurulmasının da fikri sahipliğini yapan değerli hocamız her zaman eğitime, eğitimciye ve gençliğe büyük önem vermiştir. Okul kurdelasını keserken okulun müdürüne: “Çocukların kalbine ne koyacaksınız? diye sorarak ahlak ve maneviyatı önemsemiştir. “Yeniden büyük Türkiye’yi sizlerin yetiştirdiği gençler kuracak” diyerek ÖĞ-DER’in kurulmasına da vesile olan değerli hocamız, şuurlu olmayı çok önemsediğini göstermek içinde derneğimizin isminin önünde “Şuurlu” isminin olmasını özellikle istemiştir. 

Değerli Erbakan Hocamız! ÖĞ-DER olarak Şahitlik ederiz ki seksen beş yıllık bereketli hayatınızda, tüm engellemelere rağmen bu ülkede, bu alemde nice hoş sadalar, bizlere de büyük idealler bıraktınız. Dünyevi makam ve mevkilere aldanmadan, bıraktığın bu yüce davan yolunda çalışacak yeniden büyük Türkiye ve yeni bir dünya hedefine sahip bir nesil yetiştirmeyi vazife sayıyoruz” dedi.  

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Erbakan’ı unutmadılar
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör