poyrazoğlu otomotiv etiler
23 Şubat 2019 Cumartesi

Engelliler Meclisi'nde seçim heyecanı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi’nin, 13. Olağan Seçimli Genel Kurulu yapıldı. 

22-11-2017 19:06

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi’nin 13. Seçimli Olağan Genel Kurulu yapıldı. Kent Konseyi'nde yapılan genel kurula, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, davetliler ve Kent Konseyi üyeleri katıldı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, burada yaptığı konuşmada, genel kurulun hayırlı olmasını diledi. Başkan Zolan, "Bizlere düşen sizlerin önündeki engelleri kaldırmak. Sizin ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi göz önüne alarak, herkese nasıl hizmet ediyorsak sizlere de aynı şekilde hizmet etmek" dedi. Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak birçok hizmetleri yapar hale geldiklerini vurgulayan Başkan Zolan, "Bu kapsamda birçok proje hayata geçirdik. Buna Engelliler Meclisimizin de katkı sunduğu, Denizli’nin ulaşılabilirlik haritası da dahildir. Bundan sonra yapılacak olan projelerde de sizlerin yanında olacağız. Sizin yanınızda olmak bizim asli görevimiz, bunu böyle görüyoruz" dedi.

"SORUNLARINIZI HEP BİRLİKTE ÇÖZELİM"

Engellilerin önündeki engelleri kaldırmak için gece gündüz çalışacaklarını kaydeden Başkan Zolan, şöyle konuştu: "Projelerinizle ilgili sizlere istediğiniz desteği vermeye her zaman hazırız. Genel kurulumuz hayırlı olsun. Seçilecek başkan ve yönetime de şimdiden hayırlı olsun diyorum. Ancak bu iş sadece başkan yada yönetiminin omuzlarına bırakılmamalı. Yine tüm dinamikleriyle, engelli derneklerimiz ve bu derneklerin üyeleri, katkı sağlamalı, fikir üretmeli ve talepte bulunmalıdır. Engelliler Meclisi, bu talepleri kendi içerisinde çözebiliyorsa kendi içinde çözmeli, kurumlardan destek gerekiyorsa da başta biz sizlere destek olmak için her zaman gayret göstereceğiz. Sizlerden isteğimiz Engelliler Meclisi’ne gelin katkı koyan olun ve sorunlarınızı hep birlikte çözelim."    

GÜNGÖR, GÜVEN TAZELEDİ

Konuşmaların ardından tek liste ile seçime gidildi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Sevil Güngör'ün yeniden aday olduğu seçimlerde yönetim şu isimlerden oluştu: "Sevil Güngör, Öztürk Özkan, Ayten Bahtiyar, Meryem Çakırtürk, Enver Yumru, Hatice Şahin, Aysun Tonel, Ramazan Güngördü, Berrin Öner, Gülistan Çankaya, Canan Kazak, Mahmut Çimendağ ve Meltem Akay."  

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Engelliler Meclisi'nde seçim heyecanı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör