poyrazoğlu otomotiv etiler
30 Mayıs 2020 Cumartesi

Engelli, gazi ve şehit yakınları düğün salonu ve havuzdan ücretsiz yararlanacak

Sarayköy Belediyesi’nin  2020 yılı tahmini bütçesi 43 milyon 504 bin lira olarak belirlendi. Belediye Meclisi, 2020 yılı bütçesini oy birliğiyle kabul etti. 

09-10-2019 14:27

Sarayköy Belediye Meclisi,  ekim ayı son meclis toplantısını gerçekleştirdi. 2020 yılı analitik bütçe ve tarife taslağı ile ilgili plan ve bütçe komisyon raporunun da içerisinde yer aldığı 4 gündem maddesi onaylandı. İlk gündem maddesinde düğün salonu ve belediye havuz tesisinin gazi, şehit yakınları ve engelli vatandaşlara ücretsiz olarak tahsis edileceği kararı alındı. Ardından 2020 yılı tahmini bütçesi onaylandı. 43 milyon 504 bin lira olarak kabul edilen tahmini bütçe meclisten oy birliği ile geçti. 

Sarayköy için hizmet destanlarının yazılmaya devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “2014 yılından bu yana ilçemize yakışan birçok büyük projemizi hayata geçirdik. Vatandaşlarımızın hayatlarına dokunan ve yaşamlarını kolaylaştıran hizmetler başlattık. İlk gün ki hizmet aşkımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ekim ayı son meclis toplantımızda meclis üyelerimizin oy birliği ile kabul ettiği 2020 yılı tahmini bütçemizi 43 milyon 504 bin lira olarak kabul ettik. Bütçemizin ve aldığımız diğer kararların ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Engelli, gazi ve şehit yakınları düğün salonu ve havuzdan ücretsiz yararlanacak
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör