poyrazoğlu otomotiv etiler
6 Haziran 2020 Cumartesi

Enerya’dan ‘Kış Gelmesin’ kampanyası

Denizli’nin doğal gaz dağıtımını üstlenen Enerya, kış öncesi kampanya başlattı. 30 Kasım tarihine kadar sürecek olan kampanyada bağlantı bedeli ve güvence bedelini 3 taksitle ödeme imkanı sağlanıyor.

07-09-2019 07:49

Enerji sektörünün öncü ve lider markası Enerya, Denizli’de doğal gaz konforu ve ekonomisinin yaygınlaştırılması için kampanya başlattı. Doğal gaz abonesi olmak isteyenler 30 Kasım 2019 tarihine kadar bağlantı bedelini kredi kartına 3 taksitle, güvence bedelini ise www.enerya.com.tr adresi üzerinden kredi kartıyla 3 taksitle ödeyebilecekler.

Enerya Denizli İşletme Müdürü Zekeriya Kurşunluoğlu, Denizli’de yaklaşık 2 bin 200 km hat imalatına ulaştıklarını ve 260 bini aşkın  aboneye hizmet verdiklerini belirterek, “Ekonomik, güvenli ve konforlu bir yakıt olan doğal gazın herkese ulaşması için çalışıyoruz. Kış öncesi Denizlilileri en uygun ödeme koşullarıyla doğal gazla buluşturmak için bir kampanya düzenledik. Doğal gaz abonesi olmak isteyenler bağlantı bedelini 3 taksitle ödeyebilecekler. Güvence bedeli için de online olarak bir kampanya başlatacağız, 15 Eylül  tarihi itibarıyla  www.enerya.com.tr adresi üzerinden güvence bedeli kredi kartına 3 taksitle ödenebilecek” diye konuştu. 

Kurşunluoğlu, kampanyanın “İlkbahar Yaz, Sonbahar Yaz” sloganıyla sürdürüldüğünü ifade ederek, “Doğal gaz konforu ve ekonomisiyle evinize kış gelmeyecek. Çevreci ve güvenli bir yakıt olan doğal gaz ile Denizli’deki hava kirliliğinin de önüne geçeceğiz” dedi. 

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Enerya’dan ‘Kış Gelmesin’ kampanyası
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör