etiler poyrazoğlu otomotiv

Emniyet Müdürü Demir, esnafla buluştu

Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Ahilik Haftası dolayısıyla üniversite yerleşkesine yakın civardaki işletme sahibi esnafla bir araya geldi. Demir, her sorunun polisiye tedbirle çözülemeyeceğini, polisin her yere yetişmesinin mümkün olmadığını belirtti.

22-09-2018 12:07

İl Emniyet Müdürü Demir, Ahilik Haftası dolayısıyla Çamlaraltı Mahallesi'nde Pamukkale Üniversitesi kampüsüne yakın civardaki kafe, lokanta, konaklama, eğitim merkezi ve diğer hizmet sektöründe faaliyet yürüten işletme sahipleri ile buluştu. Esnafın sorunlarını dinleyen Demir, her sorunun polisiye tedbirle çözülemeyeceğini, polisin her yere yetişmesinin mümkün olmadığını belirtti.
Esnafın çevresindeki sorunlara duyarsız kalmadan çözüm yolu üretmesinin sevindirici olduğunu ifade eden Demir, şunları kaydetti:
"Yüz yüze iletişim çok önemli. Hizmetin yerinde ifası önemli. Toplantı yapmamızın gayesi de bu. Toplantılarla bu tür iletişimler kurarak kentimizin huzur ve güvenliğini hep birlikte sağlamaya çalışıyoruz. Sağolsun esnafımız, sorunları bize anında iletiyor. Yine söylüyorum. Herhangi bir olay karşısında çekinmeden 155'i, 112'yi arayın, biz sizin aramanızdan mutluluk duyuyoruz. Gerekeni anında yapmak bizim işimiz. Hizmet üretmek cezalandırmakla değil, takdirle olur. Yapıcı olmak gerektiği kanaatindeyim. Cezai mantıkla bir yere varamazsın. Her şeyi polisten beklemeyin. Siz de esnaf olarak karşılaştığınız sorunlar karşısında 'Lütfen kardeşim böyle yapma' diye uyarın. Daha sonra bize bildirin."
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Emniyet Müdürü Demir, esnafla buluştu
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör