poyrazoğlu otomotiv etiler

Ekonomide 2018 tüyoları

Türkiye ekonomisinde son Gelişmeler Denizli OSB’de düzenlenen seminerde masaya yatırıldı. Ekonomist Murat Sağman, 2018 yılına ilişkin öngörülerini katılımcılarla paylaştı.

22-12-2017 17:02

Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nin ev sahipliğinde konuşmacı olarak Ekonomist Murat Sağman’ın katıldığı “Küresel Piyasalarda ve Türkiye Ekonomisinde Son Gelişmeler ve 2018’den Tüm Beklentiler” konulu seminer, Vali Hasan Karahan’ın katılımı ile gerçekleştirildi. 

Denizli OSB Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlenen toplantıya, Vali Hasan Karahan, Honaz Kaymakamı Zafer Öz, Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Uslu, TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert,  DSO Başkanı Müjdat Keçeci ve işadamları katıldı. 

Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve SAGAM Strateji Danışmanlık Kurucusu ünlü Ekonomist Murat Sağman, “Küresel Piyasalarda ve Türkiye Ekonomisinde Son Gelişmeler ve 2018’den Tüm Beklentiler” konularında bilgi paylaşımında bulundu. Finans piyasalarının ve makroekonomik gelişmelerin ele alındığı seminerde katılımcılara 2018 yılına ilişkin öngörülerini paylaşan Sağman, riskleri iyi yönetmeleri durumunda her zaman kendilerini koruyacaklarını vurgulayarak sanayicilere önemli tüyolar verdi. 

Konuşmasında, 2008 yılına kadar dünyada büyük ekonomik krizlerin meydana geldiğinin altını çizen Sağman, 2002-2007 yılları arasında Türkiye’nin yüzde 7’lik büyüme hacminin önemine işaret etti. Merkez Bankası ve para politikaları hakkında da bilgiler veren Murat Sağman, küresel piyasalardaki son durumlar hakkında da sanayicileri bilgilendirdi. 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Ekonomide 2018 tüyoları
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör