etiler poyrazoğlu otomotiv
26 Haziran 2019 Çarşamba

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, aday listesinde yer almamasını tek cümleyle yorumladı.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Ak Parti’nin milletvekili aday listesinde yer almamasını tek cümleyle yorumladı. Basın mensuplarının listede yer almamasının nedenini sorması üzerine Zeybekci, “Hayırlısı olur inşallah” yanıtını verdi. 

24-05-2018 18:33

Bakan Zeybekci,  Büyükşehir Belediyesinin 15 Mayıs Mahallesi'nde yaptırdığı katlı otoparkının açılış törenine katıldı. İftar yemeği ve açılış töreninin ardından basın mensupları Zeybekci’ye, AK Parti’nin 24 Haziran seçimlerinde Denizli milletvekili aday listesinin değerlendirmesini ve kendisinin yer almamasının nedenini sordu. AK Parti'nin 24 Haziran'da gerçek iradenin sahibi, milletin iradesinin tecellisiyle Denizli'de yine başarıyla çıkacağını vurgulayan Zeybekci, kentteki 2 milletvekilinin görevlerine devam edeceğini, 6 kişinin listede yeni olduğuna dikkati çekti.

Zeybekci, "Onlarla beraber yenilenmiş güçlenmiş bir kadroyla inşallah 24 Haziran seçimlerinde Denizli AK Parti olarak büyük bir zaferle bu çalışmalarını da taçlandıracaktır. Hayırlı uğurlu olsun" diye cevapladı.  Kendisinin milletvekili aday listesinde isminin yer almamasına ilişkin soruya ise Zeybekci, "Hayırlısı olur inşallah" diye cevap verdi.

AA

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, aday listesinde yer almamasını tek cümleyle yorumladı.
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör