poyrazoğlu otomotiv etiler
6 Haziran 2020 Cumartesi

Ege Hikayesi tramvayla yola çıktı

Güney Ege Sanayici ve İş dünyası Federasyonu’nun Denizli ve Ege Bölgesi’nin turistik ve kültürel değerlerini tanıtmak amacıyla hazırladığı Ege Hikayesi Projesi, Koşu Yolu’nda nostaljik tramvayla start aldı. 

23-10-2019 11:47

GESİFED tarafından 7 Aralık’ta basın lansmanı yapılacak olan Ege Hikayesi projesinin farkındalık oluşturma çalışmaları kapsamında Yenişehir Yürüyüş Yolu’nda  Pazar günü tüm gün etkinlikler gerçekleştirildi. Garatren markası ile Denizli'de üretim yapan Tahir Öztürk  İstiklal Caddesindeki meşhur tramvayın minyatürü ve elektrikli faytonu  projeye destek verdi. Etkinliğe Ak Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ve DTO Başkanı Uğur Erdoğan da katıldı. Etkinliğe katılanlar nostaljik tramvaya binerek Yürüyüş Yolu’nda keyifli bir yolculuk yaptı. 

GESİFED Başkanı Aysun Nalbant, Denizli ve Ege Bölgesi’nin turizm ve kültürel potansiyelini farklı bir yöntemle tanıtmak için hazırladıkları Ege Hikayesi projesinin tanıtımını 7 Aralık’ta yapacaklarını, Ege Hikayesi araçlarının Denizli’nin farklı yerlerinde her an görülebileceğini belirterek, lansman öncesi ikinci etkinliğin 27 Ekim Pazar günü Çamlık Mesireliği’nde yapılacağını söyledi. 

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Ege Hikayesi tramvayla yola çıktı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör