etiler poyrazoğlu otomotiv

Efelerin sağı solu belli olmaz 3-2

Birinci amatör küme B gurubunda haftanın en kritik karşılaşmasında Sarayköy Efelerspor ile son haftaların başarılı takımı Tekkeköyspor karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Sarayköy Efelerspor 3-2 kazanmasını bildi.

13-11-2017 19:08

Orhan MIKIROĞLU - Baştan sona büyük bir heyecan içinde geçen karşılaşmanın ilk 25 dakikasında Sarayköy Efelerspor’un büyük üstünlüğü vardı. Sarayköy Efelerspor’da Haliscan Seyhan’ın muhteşem oyunu ve muhteşem asistleriyle bir anda 3-0 öne geçen Sarayköy temsilcisi ilerleyen dakikalarda maçı rölantiye almaya çalıştı. 80 ve 87. Dakikalarda gelen Tekkeköyspor gollerinin ardından paniğe kapılan Sarayköy Efelerspor 90 dakika sonunda maçtan 3-2 galip ayrılmasını bildi ve play off iddiasını sürdürdü. Maçtan sonra ise Sarayköy Efelerspor da büyük bir sevinç  yaşandı.

Stat: Sarayköy

Hakemler: Sercan Şahan ***, Oğuzhan Selcen ***, Özgür Çopur ***

Sarayköy Efelerspor: Hüseyin ***, Tolga ***, İbrahim ***, Tayfun ***, İsa ***, Deniz ***, Doğukan ***Dk. 82 Ümit *, Sadık ***, Oğuzhan ***, Hakan ***Dk. 76 Ali Cem *, Haliscan ****Dk. 90+5 Özcan *

Tekkeköyspor: Deniz **, Deniz Yörükoğlu **, Hasan **, Kutay **, Muhammet *, Volkan **, Mehmet **Dk. 58 Vedat **, Yavuzhan *Dk. 25 Metehan ***, Deniz Baltacı **Dk. 90+2 Hasan *, Faruk **, Oktay **

Sarı kartlar:  Tolga (Sarayköy Efeler), Muhammet, Metehan, Deniz Baltacı (Tekkeköyspor)

Goller: Dk. 10 Tayfun (PA), Dk. 20 Doğukan, Dk. 26 Hakan (Sarayköy Efeler), Dk. 80 Oktay, Dk. 87  Metehan (Tekkeköyspor)

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Efelerin sağı solu belli olmaz 3-2
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör