poyrazoğlu otomotiv etiler
30 Mayıs 2020 Cumartesi

Duygu Seli’ne ortak oldu

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Hacı Halil Bektaş Ortaokulu öğrenci, veli ve öğretmenlerin hazırladığı,  geliri Mehmetçik Vakfı'na bağışlanacak Duygu Seli adlı şiir kitabının tanıtımına katıldı. 

19-02-2019 18:11

Hacı Halil Bektaş Ortaokulu öğrenci, veli ve öğretmenlerinin hazırladığı ve geliri Mehmetçik Vakfı'na bağışlanacak Duygu Seli adlı şiir kitabının tanıtımı Forum Çamlık Alışveriş Merkezi'nde yapıldı. Tanıtım gününe Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Hacı Halil Bektaş Ortaokulu Müdürü Murat Uysal, okul öğretmenleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Hacı Halil Bektaş Ortaokulu Müdürü Murat Uysal, "Öğretmenlerimizle, öğrencilerimizle, velilerimizle kısacası Hacı Halil Bektaş Ortaokulu ailesiyle anlamlı bir eser ortaya koymaya karar verdik. Bu kitapla geleceğe hem ölümsüz anılar bırakmak, hem Denizli’mize katkı yapmak, hem de Mehmetçiğimize destek olmak istedik" dedi. 

Başkan Osman Zolan ise, Büyükşehir Belediyesi olarak kent belleğine bugüne kadar 150 dolayında eser kazandırdıklarını ifade etti. Denizli’nin bir çok değerini anlatan Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınları’nın artmaya devam ettiğini vurgulayan Zolan, "Gelecekte Denizli’mizin değerlerinin unutulmamasını sağlamak adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi. Zolan, anlamlı çalışma için Hacı Halil Bektaş Ortaokulu'nu da tebrik etti.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Duygu Seli’ne ortak oldu
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör