etiler poyrazoğlu otomotiv
22 Eylül 2018 Cumartesi

Düğün fotoğrafçılarının ilginç anları…

Düğün fotoğrafçılarının, fotoğraflar için seçtikleri en gözde mekanlardan biri Çamlık Parkı. Çamlık parkında bir düğün fotoğrafçısı, yeni çiftin o mutlu anını ölümsüzleştirmek isterken bazen ilginç görüntüler de yaşanıyor.

01-08-2017 17:23

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte düğün sezonu da açıldı. Hayatlarını birleştirmeye karar veren çiftlerin, o mutlu günü ölümsüzleştirmek, düğün sonrası yapılan klasik albümlerin yerini alacak en güzel kareleri yakalamak ise fotoğrafçıya düşüyor. Son yıllarda bir trend haline gelen düğün fotoğrafçılığı, çiftlerin aylarca hazırlık yaptıkları en mutlu günlerinde yaşadıkları duyguyu en iyi şekilde geleceğe taşımak adına mesirelik alanları, parkları stüdyo olarak kullanıyor. Denizli fotoğrafçıların tercihi ise Çamlık Mesireliği.

Özellikle hafta sonları Çamlık Mesireliğinin her bir köşesinde, elinde çiçek ile gelin ve damat ve onların bu mutlu gününü geleceğe taşımak için uğraşan fotoğrafçı görebilirsiniz.  Hatta bir ağacın tepesinden,  gelinle damadı çeken fotoğrafçı bile görürseniz şaşırmayın. O yalnızca sanatını icra ediyor.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Düğün fotoğrafçılarının ilginç anları…
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör