poyrazoğlu otomotiv etiler

Dualar mehmetçik için

Kızılcabölüklüler Vakfı, Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan Mehmetçik ve şehitler için mevlit okuttu, helva hayrı yaptı. 

14-03-2018 18:16

Afrin'de operasyona katılan güvenlik güçleri ve şehitler adına ‘Bir Dua Bir Fatiha Da Bizden Olsun’ etkinliği düzenleyen Kızılcabölüklüler Vakfı, Mevlid-i Şerif okuttu. Etkinliğe katılanlara helva dağıtıldı.

Etkinliğe Ak Parti Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, CHP İl Başkan Yardımcısı Ahmet Çon, İyi Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Dr. Şule Türkaslan, önceki dönem vakıf başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda Kızılcabölüklü katıldı. 

Kızılcabölüklüler Vakfı Başkanı Osman Erkli, “Sınır ötesi operasyonda bulunduğumuz şu günlerde birlik ve beraberlik adına tüm sivil toplum örgütlerine büyük görev düştüğünün farkındayız. Görev uğruna şehit düşen Mehmetçiklerin hakkının hiç bir zaman ödeyemeyiz ama Kızılcabölüklüler olarak üzerimize düşen görevi yapmaya her zaman hazırız. Hayra gelen, duaya katılan tüm konuklarımıza ve hemşerilerimize çok teşekkür ederiz” dedi.  
Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Dualar mehmetçik için
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör