poyrazoğlu otomotiv etiler

DTO üye ziyaretlerini sürdürüyor

Denizli Ticaret Odası’nın 3'üncü Meslek Komitesi, saha çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor. Başkan Uğur Erdoğan ile birlikte hazırladıkları bir çalışma planı dahilinde düzenli toplanan komite üyeleri, sektörlerinde yer alan firmaları ziyaret edip değerlendirmelerde bulunuyor.

21-11-2019 13:19

Mustafa Demirayak başkanlığındaki Denizli Ticaret Odası’nın 3'üncü Meslek Komitesi, komite üyeleri Tayyip Yolcu, Erol Kaya,  Mutlu Başaran ve Mehmet Taştan'ın eşliğinde, üye ziyaretlerini sürdürüyor. Komite üyeleri, son olarak Beşler İnşaat'ın sahipleri Gıyasettin Bel ile Kadir Bel, İnanç İnşaat'ın sahipleri Rasim İnanç ile Hüsamettin İnanç ve Hasel İnşaat'ın sahibi Halis Gezen, A-F Mimarlık'ın sahibi Ali Fırat, Özdemir İnşaat'ın sahibi Ali Özdemir, Tanrıverdi İnşaat'ın sahibi Mustafa Tanrıverdi ve Karden Yapı Denetim ve Oba İnşaat'ın sahibi Hüseyin Sarı’yı ziyaret edip,  işleri ve sektörleriyle ilgili değerlendirmelerde bulundu, odanın faaliyetleri ile projeleri hakkında bilgilendirdi. 

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, odalarındaki birimleri ve online hizmet imkanlarıyla, her zaman üyelerinin hizmetinde olduklarını, komitelerin  istişare ve bilgilendirme amaçlı ziyaret ve saha çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, “Kentimizde konut üreten inşaat müteahhitleri, emlak ve inşaat firmalarının bulunduğu 3'üncü Meslek Komitemiz de, üyelerimizle düzenli görüşmelerini sürdürüyor. Sektörleri ve işleriyle ilgili istişarede bulunuyor. Edindikleri izlenim ve bilgileri yine yönetim, meclis ve komite gibi ilgili kurumlarımızda değerlendiriyor, beklenti ve isteklerine yönelik çalışmalar yürütüyoruz” dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - DTO üye ziyaretlerini sürdürüyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör