etiler poyrazoğlu otomotiv
16 Temmuz 2018 Pazartesi

DTO’dan Zeybekci’ye güçlü destek

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’yi Ankara’da ziyaret etti. Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Bakan Zeybekci’nin Denizli için şans ve değer olduğunu söyledi.   DTO’nun  ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan Zeybekci ise  ziyaretin kendisine güç ve moral verdiğini belirtti.

10-08-2017 18:33

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan ile yönetim kurulu üyeleri, Meclis Başkanı Hüseyin Memişoğlu ile meclis üyeleri, kalabalık bir heyetle Ankara’ya çıkarma yaptı.

İLK DURAK ANITKABİR

Denizli Ticaret Odası heyetinin ilk durağı Anıtkabir oldu. Burada Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çiçek konuldu, dualar okundu. DTO heyeti, Anıtkabir ziyareti esnasında bol bol hatıra fotoğrafları çektirdi.

“DENİZLİ HAK ETTİĞİ HİZMETLERİ ALDI”

DTO heyeti daha sonra Ekonomi Bakanlığı’na geçti. Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Bakan Nihat  Zeybekci’nin hükümetteki varlığının Denizli için büyük bir şans olduğunu ifade etti. Erdoğan, “Denizli işadamları olarak yıllarca Ankara’ya geldiğimizde çalacak bir kapı aradık. Bu kapılara ulaşabilmek için aracılar bulmaya çalıştık. Ama artık Ankara’ya gelirken, burada bir evimiz varmış hissi ve huzuruyla geliyoruz. Bugün geldiğimiz noktada bunun ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Sayın Bakanımız sayesinde Denizli’miz önemli hizmetler aldı, almaya da devam ediyor. Şunu artık rahatlıkla söyleyebiliyoruz; Denizli hak ettiğini alıyor. Sayın Bakanımızın bu makamda olması, iş alemi olarak bize güven veriyor. Bugün Ankara’ya deyim yerindeyse Denizli Ticaret Odası olarak çıkarma yaptık. Sayın Bakanımıza güçlü desteğimizi göstermek, iş alemi ve hemşehrileri olarak yanında olduğumuzu ifade etmek için geldik” dedi.

ZEYBEKCİ: BİZ BİR EKİBİZ

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekcide, Denizli Ticaret Odası heyetinin ziyaretinin kendisine güç ve moral verdiğini belirterek, siyasi görüş farklılıklarının, Denizli söz konusu olduğunda bir tarafa bırakılması gerektiğini  söyledi. Bakan Zeybekci, “Sizler ve bizler bir ekibiz. Denizli’ye hizmet etme noktasında bir takım ruhuyla,işbirliği içinde çalışmalıyız. Denizli’yi daha ileri noktalara taşımak, Türkiye’nin lider illeri arasında yerini korumasını sağlamak için çalışmalıyız. Bu tüm kesimlerin ortak çabasıyla mümkün olacaktır” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Erdoğan ve Memişoğlu, ziyaret anısına Bakan Zeybekci’ye hediye takdim etti.

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - DTO’dan Zeybekci’ye güçlü destek
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör