etiler poyrazoğlu otomotiv
19 Haziran 2019 Çarşamba

DTO ‘dan üyelerine  sağlıkta kolaylık

Denizli Ticaret Odası, Özel  Denizli Tekden Hastanesi ve  Özel Ege Hastanesiyle indirim protokolü protokol imzaladı. İmzalanan protokole göre,  DTO üyeleri ve ailelerine Özel Ege Hastanesi’nde yüzde 40, Özel Tekden Hastanesinde ise yüzde 15 indirimli özel tarife uygulanacak.

24-12-2018 12:20

Ticaret Odası  üyelerine, indirimli sağlık hizmeti verilmesi için  Özel Ege Hastanesi ve Denizli Tekden Hastanesi ile protokol imzaladı. Protokol ile ilgili bilgi veren  DTO Başkanı Uğur Erdoğan, “Üyelerimizin sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanması için protokol imzaladık. Protokol kapsamında üyelerimizden gerçek kişilerle, anonim şirket, limited şirket, komandit ve kollektif şirketler ile kooperatifler gibi tüzel kişiler ve ortakları, yönetim kurulu üyeleri ya da yetkili müdürleri ve eş, anne, baba ve çocuklar gibi birinci dereceden yakınları bu haktan yararlanabilecekler. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Başkan Erdoğan,  DTO üyesi ve ailelerinin  Özel Ege Hastanesi’nden yüzde 40,  Özel Denizli Tekden Hastanesi’nden ise yüzde 15 indirimli sağlık hizmetinden yararlanabileceğini açıkladı.  Erdoğan, “Üyelerimizin bu hizmetten yararlanabilmesi için Üyel Kimlik Kartı’nı beyan etmesi veya Denizli Ticaret Odası’ndan ücretsiz alacağı güncel Oda Kayıt Belgesi’ni, tüzel kişilerde belgenin altında şirket ortakları, yönetim kurulu üyeleri ve yetkili müdür isimleri de yer alacak şekilde, söz konusu sağlık kuruluşlarına gitmeleri gerekiyor” hatırlatmasında bulundu.

Haber Merkezi 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - DTO ‘dan üyelerine  sağlıkta kolaylık
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör