poyrazoğlu otomotiv etiler

DTO’dan fuar çıkarması

Denizli Ticaret Odası’nın 1’inci ve 17’nci Meslek Komiteleri, İstanbul’da düzenlenen, güvenlik, iş güvenliği, yangın, akıllı bina ve siber güvenlik fuarı ISAF'a, 28 kişilik bir heyetle katıldı.

21-10-2019 10:54

23’üncü kez gerçekleştirilen ISAF, her yıl olduğu gibi bu yıl da sektörün her kesimini bir araya getirdi. DTO 1’inci ve 17’nci Meslek Komiteleri, 28 kişilik bir heyetle, 300’e yakın stantta 800’ün üzerinde firmanın binlerce markası ile on binlerce farklı ürününün yer aldığı fuara gitti. 17-20 Ekim'de açık kalan ISAF 2019’da, birbirinden ilgi çekici ürünler sergilendi. Türkiye’yi Avrasya’da güvenlik ve emniyet sektörlerindeki girişimcilerin toplanma merkezi haline getiren fuar, uluslararası firmalardan yerli üreticiye, sektördeki distribütörlerden bayilere, uygulayıcılardan sistem entegratörlerine kadar çok geniş bir yelpazeyi aynı mekânda buluşturuyor. İstanbul Fuar Merkezi, bu fuar sayesinde, son kullanıcısından meraklısına, sektörün en üst seviyesinden en altına kadar her kesimden herkesin uğrak noktası oldu. 

Özellikle sektörde faaliyet gösteren profesyonelleri ağırlayan uluslararası fuarın, üyelerine büyük katkı sağlayacağına inandığını söyleyen DTO  Başkanı Uğur Erdoğan, “ISAF, bu sektörün en çok ilgi gören, heyecan verici dev buluşması olarak biliniyor. Üyelerimiz, ISAF’ı ziyaret ederek kullandıkları, ilgilendikleri ya da merak ettikleri ürünlerin gelecekte ne yönde gelişeceği ile ilgili incelemede bulunmakla kalmadılar, buna göre sektörel planlamalarını da yapabilecek hale geldiler. Oda olarak, sadece yıllık fuar takvimimiz dahilinde değil yeni, makul ve farklı talepler de ortaya çıktıkça, üyelerimizi bu tür büyük organizasyonlara göndererek ufkunu daha ileriye taşımaya çalışıyoruz” dedi.

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - DTO’dan fuar çıkarması
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör