poyrazoğlu otomotiv etiler

DTB’den Hisarcıklıoğlu’na tam destek

Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili, 14-15 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genel Kurulu öncesi Rifat Hisarcıklıoğlu’nun yanında olduklarını açıkladı.

10-05-2018 17:10

Olağan genel kurulunu tamamlayan Denizli Ticaret Borsası’nda, TOBB’da yapılacak seçimli genel kurulun heyecanı başladı. TOBB ve Denizli Ticaret Borsası’nın sürekli iletişimde olduğunu ve koordineli şekilde çalıştığını, belirten Başkan Tefenlili, birliğin genel kurulunda Başkan Rifat Hisarcıklıoğlu’nun yanında yer alacaklarını belirtti.

Tefenlili, “Nisan ayındaki oda seçimlerimizden sonra yeni meclisimiz ile birlikte TOBB Başkanı  Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyarete gittik. Hisarcıklıoğlu, her zaman bizim yanımızda oldu, kendisine yansıttığımız sorunlarla yakından ilgilenerek, çözümü için yoğun çaba harcadı.  Şimdi 14-15 Mayıs tarihlerinde TOBB Genel Kurulu var. Bizler, üzerimize aldığımız görevlerlle ilimizin kalkınması, tarım ve tarıma dayalı sanayinin gelişmesi için çaba sarf ederken, Başkan Rifat Hisarcıklıoğlu her zaman bize yol gösterdi, ufkumuzu açtı. Denizli Ticaret Borsası olarak, yapılacak genel kurulda kendisinin yanındayız ve destek vereceğiz” dedi. 
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - DTB’den Hisarcıklıoğlu’na tam destek
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör