poyrazoğlu otomotiv etiler
6 Haziran 2020 Cumartesi

DSO VE DOSB  yönetimleri ortak toplantı yaptı

Denizli Sanayi Odası ve Denizli Organize Sanayi Bölgesi yönetimleri ortak toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Denizli sanayisinin son durumu konuşuldu, mesleki eğitimle ilgili yapılan çalışmalar değerlendirildi. 

23-10-2019 11:51

Toplantıya Denizli Sanayi Odası  Başkanı  Müjdat Keçeci, Başkan Yardımcısı Selim Kasapoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri , Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu’ndan  Başkan Abdülkadir Uslu, Başkan Vekilleri Derya Baltalı, Necip Filiz ve Bölge Müdürü Ahmet Taş katıldı. 

Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci ve Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Uslu başkanlığında toplanan yönetim kurulları, uzun bir aradan sonra ilk defa bir araya gelerek Denizli Sanayisini ve mesleki eğitimi konuştu. Denizli Sanayi Odası heyeti, önce Denizli OSB tarafından işletilen meslek lisesini ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle görüştü, atölyeleri gezerek bilgi aldı. OSB içerisinde bulunan mesleki eğitim merkezini ziyaret eden heyet, burada verilen hizmetlere ilişkin bilgi aldı. Ortak toplantıda mesleki eğitim, Temiz Menderes projesi, Denizli sanayisinin genel değerlendirmesi ve organize sanayi bölgesi içerisinde iki kurumun ortaklığıyla kurulacak merkezlerin konuları görüşüldü. 

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - DSO VE DOSB  yönetimleri ortak toplantı yaptı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör