etiler poyrazoğlu otomotiv
24 Şubat 2020 Pazartesi

DP’de Çelik dönemi

Demokrat Parti’nin Olağan İl Kongresi yapıldı. Tek listeyle gidilen seçimlerde  aynı zamanda Genel İdare Kurulu üyesi olan Aşkın Çelik, İl Başkanlığı görevine üstlendi. 

03-09-2019 12:13

Demokrat Parti’nin Olağan İl Kongresi Esnaf Sarayı Konferans Salonu’nda yapıldı.  Faaliyet Raporu ve Denetleme Kurulu raporlarının ibra edilmesinin ardından seçimler yapıldı. Tek listeyle yapılan seçimde GİK üyesi olan Aşkın Çelik başkan seçildi. Çelik başkanlığındaki il yönetimi, Salih Zeki Yanaşık,  Erkan Hayla, Aykut Yıldırım, Recep Kaya, Azam Keçeli,  Tahsin Taşdemir,  Şuayip Berber , Mustafa Yeşil, Celal Tezel,  Adil Girgin,  Harika Hayriye Şavkıncı,  Osman Kaçar,  Yasin Yarankuyu  ve Şeyma Yapar’dan oluştu. 

Kongrede konuşan İl Başkanı Aşkın Çelik, Demokrat Parti’nin bir yeminin adı olduğunu belirterek, “Demokrat Parti, kırat sevdasıdır. Demokrasi uğruna başvekilini ve bakanlarını şehit vermiş bir misyonun sahibi olarak 1946’dan beri dimdik ve davasını her türlü hainliğe rağmen iddialı bir şekilde devam etmektedir .  Genç Genel Başkanımız Afyonkarahisar Milletvekilimiz Gültekin Uysal’la iktidar olacağımıza inancımız tamdır.  İman varsa imkan vardır diyerek Allahtan başka hiçbir güçten korkmayan bugün burada uzaktan ve yakından katılan başta vefakar ve cefakar ilçe başkanlarımız, yönetim kurulu üyelerimiz ve tüm partililerimize şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - DP’de Çelik dönemi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör