etiler poyrazoğlu otomotiv
27 Haziran 2019 Perşembe

DP aday adaylarını açıkladı

Demokrat Parti Denizli İl Başkanı Aşkın Çelik, mart ayında yapılacak yerel seçimlerde 4 ilçede 6 belediye başkan aday adayını açıkladı. Çelik, bir çok ilçede birbirinden kıymetli adaylarıyla ipi göğüsleyeceklerini söyledi. 

12-10-2018 11:13

Demokrat Parti İl Başkanlığı’nda düzenlenen basın toplantısında İl Başkanı Aşkın Çelik, 4 ilçede belediye başkanlığına talip olan 6 aday adayını tanıttı. Çelik, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde Pamukkale'de ziraat mühendisi Azam Keçeli ve mali müşavir Mustafa Nak,  Merkezefendi'de eski sendika başkanı Hulki İlhan ve Ayşe Tosun ,   Babadağ'da tekstilci Ali Gürcan Atlı ve Honaz'da emekli asker Yılmaz Ballı’nın aday adaylığı başvurusu yaptığını açıkladı. 

Türkiye’nin en köklü partisi olduklarını, milliyetçi muhafazakar bir yapıya sahip olduklarını belirten İl Başkanı Aşkın Çelik, “ Yıllarca güzel ülkemizi yönettik. Dağına taşına Kıratın mührünü basarak yollar barajlar yaptık. Milletimizin tekrar teveccühünü kazanarak bir çok noktada gösterdiğimiz bir birinden kıymetli tecrübeli belediye başkan adaylarımızın ipi göğüsleyeceklerine ve bu seçimlerden başarılı çıkacağımıza inanıyoruz. 24 Haziran genel seçimlerinde yapılan Millet İttifakının yerel seçimlerde olup olmayacağı netleşmemiştir. İttifak olursa gereğini yaparız. Olmazsa  Büyükşehir ve 19 ilçemizde adaylarımızı gösterip Yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - DP aday adaylarını açıkladı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör