etiler poyrazoğlu otomotiv
20 Haziran 2019 Perşembe

Doğan’ın seçim çalışmalarına ittifak adayı Bahtiyar da katıldı 

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Sevindik Pazarı’nda vatandaşlar tarafından alkışlarla karşılandı. Vatandaşlara, Sevindik, Eskihisar ve Sümer Mahallelerinin yıllardır çözülmeyen dertlerine derman olacak projeler sunacaklarının sözünü veren Doğan, pazar esnafına da kapalı pazaryeri müjdeledi. 

19-02-2019 18:08

Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçim çalışmaları kapsamında Millet İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar ile birlikte Sevindik Pazarı’nı ziyaret etti. Vatandaşlar ve esnafla  sohbet ederek sorunlarını dinleyen Doğan, pazaryerlerine kurulacak güneş enerji sistemleri ve 3 mahalleye hizmet verecek poliklinik projesini anlattı. 

Ziyareti esnasında vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyen Şeniz Doğan “Kapalı pazaryerleri ile geliştirdiğimiz projelerimiz var. Pazaryeri çatılarına güneş enerji sistemi kurarak,  elde edeceğimiz elektrik ile esnafımıza katkı sunacağız ve ekonomiye güç katacağız. Hem pazar esnafının hem alışveriş yapan vatandaşlarımızın derdine derman olacağız” dedi.

Sevindik, Sümer ve Eskihisar’a müjde verdi

Sevindik, Sümer ve Eskihisar Mahalleleri için de poliklinik projesini seçimin hemen ardından hayata geçireceklerini söyleyen Doğan, “Biliyoruz ki, bu bölgede en temel sorun sağlık hizmeti alabilecek bir tesisin olmayışı. Seçimlerin hemen ardından bölgeye hizmet verecek bir semt polikliniği kurarak, 24 saat hizmet alabileceğiniz bir tesisi hizmetinize sunacağız” diye konuştu.

Koordinasyon Merkezi’nin açılışına katıldı

Sevindik Pazarı gezisinin ardından Doğan’ın ikinci durağı Honaz’dı. Doğan, CHP’li heyet ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar ile birlikte Honaz Belediye Başkan Adayı Yüksel Kepenek'in seçim koordinasyon merkezinin açılışına katıldı. Doğan “Hep birlikte çıktığımız bu yolda Yüksel Hocamıza canı gönülden başarılar dilerim. Martın sonu bahar, hem Merkezefendi’de hem Honaz’da kazanacağız” dedi.  Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Doğan’ın seçim çalışmalarına ittifak adayı Bahtiyar da katıldı 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör