etiler poyrazoğlu otomotiv

Doğan’a baba desteği

CHP’nin Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, babasının 15 yıl Belediye Başkanlığı yaptığı çocukluğu ve gençliğini geçirdiği Karahallılılarla bir araya geldi. Denizli Karahallılılar Derneği üyeleriyle bir araya gelen Doğan’a babası Nihat Süzek ve annesi Müesser Süzek de eşlik etti.

14-03-2019 15:48

Seçim çalışmalarını  sürdüren Şeniz Doğan’a babası ve annesi de destek verdi.  Gündüz sokakta esnaf ve vatandaşla bir araya gelen Doğan, akşam saatlerinde miting, toplantı ve ev ziyaretleriyle seçmene dokunmaya çalışıyor. Doğan, geçtiğimiz akşam babasının 15 yıl Belediye Başkanlığı yaptığı çocukluğu ve gençliğini geçirdiği Karahallılılarla bir araya geldi. Denizli Karahallılılar Derneği üyeleriyle akşam yemeğinde bir araya gelen Doğan’a babası Nihat Süzek ve annesi Müesser Süzek de eşlik etti. Milletvekilleri Kazım Arslan, Teoman Sancar ve meclis üyelerinin de neredeyse tam kadro ile katıldığı buluşma duygu dolu anlara sahne oldu.

Karahallılıların, kızı Şeniz Doğan’a muhteşem desteği karşısında duygulanan usta siyasetci Nihat Süzek, gözyaşlarına hakim olamadı. “15 yıl başkanlık yaptım. Hiç böyle olmamıştım. Konuşmakta  zorlanıyorum” diyerek Denizli’de yaşayan Karahallılılar’a kızını emanet eden Süzek’in konuşması, mekanı hınca hınç dolduran Karahallıların gözlerini doldurdu.

İşçi kadınlarla buluştu

Doğan, daha sonra Çizgi Tekstil’i ziyaret etti. Fabrikada çalışan kadınlara projelerini anlatan Şeniz Doğan, destek istedi. Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Doğan’a işçi kadınların ilgisi görülmeye değerdi.  Dar gelirli çalışan kadınlar için 24 saat açık ücretsiz kreş projesinden bahseden, çocukları için güvenli parklar yapacaklarını belirten Doğan, kreşlerin çalışan kadınların yoğunlukta olduğu mahallelerde seçimden hemen sonra hizmete gireceğini söyledi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Doğan’a baba desteği
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör