etiler poyrazoğlu otomotiv
20 Haziran 2019 Perşembe

DİMSİAD’dan hatıra ormanı

Denizli İnşaat Malzemesi Satıcıları İşadamları Derneği yönetimi, Orman Haftası dolayısıyla çam ağacı dikerek hatıra ormanı oluşturdu.

23-03-2019 10:45

İnşaat Malzemesi Satıcıları İş adamları Derneği (DİMSİAD) Orman Haftası etkinlikleri kapsamında, yanan eski orman alanını ağaçlandırdı. Başkan Murat Tuncer, Başkan Yardımcısı Durmuş Vargel ve Yönetim Kurulu üyeleri Tayfun Akkarpat, Ömer Kantar, Süleyman Tuğral, Raşit Özdemir, Barış Yıldız, Mustafa Esen tarafından düzenlenen etkinlikte dernek üyeleri Orman Haftası’nda bütün fidanları elleriyle dikti.

Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Karakurt yolu üzerindeki Gölbaşı Mahallesi’nde gösterilen alana çam ağaçları dikilerek DİMSİAD Hatıra Ormanı oluşturuldu. DİMSİAD Başkanı Murat Tuncer, “Doğanın dengesini bozan tüm etkenlere dikkat çekmek, çevreye duyarlı-korumacı her türlü davranış biçimini ve çabalarını kalıcı kılmak amacıyla, doğaya binlerce yeni fidan kazandırmış olmanın ortak coşkusuyla bir araya geldik. Sembolik olarak fidanları, ellerimizle dikerek toprakla buluşturacağız. Bu anlamlı etkinliğimize destek veren tüm üyelerimize ve bu yeri bize tahsis eden Orman Bölgede Müdürü Mustafa Korucu'ya teşekkür ediyorum” dedi.

 Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - DİMSİAD’dan hatıra ormanı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör