poyrazoğlu otomotiv etiler

DİMSİAD’da görev dağılımı 

Denizli İnşaat Malzeme Satıcıları İş Adamları Derneği’nde olağan genel kurulla işbaşına gelen yeni yönetim kurulu görev dağılımını yaptı. Murat Tuncer başkanlığındaki yeni yönetimde başkan yardımcılığına Gülşah Tıkıroğlu Yıldırım ile Durmuş Vargel getirildi. 

10-05-2018 17:16

1989 yılından beri faaliyetlerini sürdüren Denizli İnşaat Malzeme Satıcıları İş Adamları Derneği (DİMSİAD) 25 Nisan’da yapılan olağan genel kurulla yeni yönetimi belirledi. 144 üyeli derneğin  işbaşına gelen Murat Tuncer başkanlığındaki yönetimi görev dağılımını yaptı.

DİMSİAD Başkanı Murat Tuncer ve Yönetim Kurulu üyeleri Denizli Gazeteciler Cemiyeti İlyas Haytan Salonu’nda basın toplantısı düzenledi. Toplantıda derneğin faaliyetleri hakkında bilgi veren Tuncer, “Derneğimiz üyelerinin farklı alanlardaki sorunların çözümünde her zaman yanlarındadır.  Ayrıca derneğimiz Türkiye İnşaat Malzemecileri Federasyonu ve Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu gibi üst kurulları ile dayanışma ve uyum içerisinde sektörün ve üyelerinin sorunları ile yakından ilgilenmekte,  imkanları dahilinde pratik çözümler üretmeye gayret göstermektedir” dedi. 

Hedef üye sayısını artırmak
uncer, dernek üyelerine fuar desteğinin yanı sıra, bazı kuruluşlar ile anlaşarak sağlık, akaryakıt, kargo gibi hizmetlerden indirimli yararlanmalarını sağladıklarını söyledi.   Tuncer, “Eğitime de önem veriyoruz. Bu sene İstanbul’dan iki önemli hocamızı getirerek üyelerimize satış ve pazarlama. Çalışan motivasyonu gibi konularda eğitimler verdik. Devamını da sayısını artırarak eğitim seminerlerimizi önümüzdeki günlerde yapacağız. Ayrıca sektörümüzle ilgili konuşmacılar getirip üyelerimizi aydınlatacağız. Derneğimizin faal olarak 144  önemli firma ve iş adamı üyesi bulunmaktadır. Üye sayımızı hızla daha üst seviyelere taşımayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Yeni yönetimde görev dağılımı
Olağan genel kurulun ardından ilk toplantısını gerçekleştiren DİMSİAD’in  yeni yönetim kurulu görev dağılımını yaptı.  Murat Tuncer başkanlığında oluşan yeni yönetimde, başkan yardımcılığına Gülşah Tıkıroğlu Yıldırım ve Durmuş Vargel getirildi.  Genel sekreterliğe Hüseyin Çetinkaya getirilirken,  Osman Özçelik, Mustafa Kemal Şahan, Muhtalip Karagündüz, Raşit Özdemir, Murat Demirten, Osman Keysan, Akgün Kavi, Barış Yıldız, Murat Büber, Cevdet Onan yönetimde üye olarak görev yapacak. 
Şengül BOZ 


 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - DİMSİAD’da görev dağılımı 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör