poyrazoğlu otomotiv etiler

‘Dildeki Hazine’ Projesi Öğrencilerinden Subaşıoğlu’na ziyaret

Cedide Abalıoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin proje koordinatörlüğünü yaptığı ‘Treasure Language (Dildeki Hazine) Projesi’ kapsamında yurtdışından gelen öğrenciler Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nu ziyaret etti.

08-11-2017 18:39

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na ziyaretler sürüyor. Bu kapsamda Cedide Abalıoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin proje koordinatörlüğünü yaptığı ‘Treasure Language (Dildeki Hazine) Projesi’ kapsamında Polonya, Letonya, Bulgaristan, İtalya ve Romanya’dan gelen 10 öğretmen ile 12 öğrenci Başkan Subaşıoğlu’nu ziyaret etti. Misafirlere belediyenin eğitim alanında yapmış olduğu çalışmalar ve projeler hakkında bilgi veren Subaşıoğlu, daha sonra ise öğrencilerden gelen soruları yanıtladı.

Ziyaret sonunda misafirlere çeşitli hediyeler takdim eden Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Çeşitli ülkelerden bizim kültürümüzü tanımak, yemeklerimizi tatmak için şehrimize kadar gelen ve bizi ziyaret eden tüm öğrencilere ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Kendileriyle sohbet etmekten büyük keyif aldım” dedi.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - ‘Dildeki Hazine’ Projesi Öğrencilerinden Subaşıoğlu’na ziyaret
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör