etiler poyrazoğlu otomotiv
20 Haziran 2019 Perşembe

Dikkat başkan çıkabilir!

Seçim döneminde birbirinden farklı kısa filmlerle Denizlililere ulaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bu kez çok konuşulacak bir projede yer aldı. Eşi Berrin Zolan ile kısa bir sahnesinde rol aldığı son film “Sevgiyle, hoşgörüyle ve güler yüzle’ mottosuyla hem güldürdü hem de düşündürdü.

22-03-2019 10:52

Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın AK Partili Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan,  seçim döneminde tanıtım filmlerine özel önem veriyor. Hizmetlerini ve gelecek dönemde yapacaklarını kısa filmlerle televizyon ve sosyal medya üzerinden halka anlatmaya devam eden Başkan Zolan, bu kez farklı bir senaryo ile vatandaşların karşısına çıktı. Kısa filmde Başkan Zolan, eşi Berrin  ve kızı Ceyda Zolan’la birlikte rol aldı. Büyükşehir’in Denizli’ye kazandırdığı Sanat Merkezi’nin küllerinden doğuşu, Denizli Kayak Merkezi, Teleferik ve Bağbaşı Yaylası gibi hizmetleri ‘ince’ komedi unsurları içeren filmde anlatıldı.

Filmin platosu olarak  Sanat Merkezi kullanıldı. Kısa filmde hikaye; eleştiride kantarın topuzunu kaçıran bir gencin gözünden aktarılıyor. Sinemaya birlikte geldiği kız arkadaşına Bozdağ'da bulunan Kayak Merkezi'ndeki karların montajla yerleştirildiğini, renginin ise aslında gri olduğunu, Teleferik ve Bağbaşı Yaylası'nın ise o kadar yüksekte ve güzel olmadığını, bu hizmetin de montaj olduğunu savunan genç adam, Türkiye'nin en büyük Cam Horoz heykeline de plastik diyor. Kız arkadaşının sürekli karşı çıktığı genç, sıra Sanat Merkezi’ne geldiğinde de eleştirilerini sürdürüyor. 

Bu sırada gencin omzuna dokunan bir el olaya açıklık getiriyor. Yanında eşi Berrin Zolan ve kızı Ceyda Zolan ile birlikte film izlemeye gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Burası küllerinden yeniden doğan bir yer” diyerek genç adamın haksız eleştirilerini sonlandırıyor. Genç adamın Başkan Osman Zolan'ın da gerçek olmadığını, dublör olduğunu savunması filmi izleyenleri gülmekten kırıp geçiriyor.  

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Dikkat başkan çıkabilir!
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör