poyrazoğlu otomotiv etiler

DİDER’den inovasyon paneli

Denizli İnovasyon Derneği (DİDER)firmaların rekabette ellerinin güçlenmesine destek vermek amacıyla  “Endüstri 4.0 ve İnovasyon” paneli düzenleyecek.  DİDER  Yönetim Kurulu Üyesi  Şaban Varol, Denizli’de inovasyon çalışmalarında somut sonuçlar elde eden çalışmaların örneklendirileceği panelin, iş dünyasına ilham olacağını belirterek, katılımın ücretsiz olduğunu açıkladı.

09-05-2018 16:55

Denizli’de inovatif projeler üretmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla 2015 yılında kurulan DİDER’in organizasyonunu üstlendiği “Endüstri 4.0 ve İnovasyon” konulu  panelin tanıtım toplantısı Denizli Gazeteciler Cemiyeti İlyas Haytan Salonu’nda yapıldı. Toplantıya,  DİDER Yönetim Kurulu Üyeleri Şaban Varol, Volkan Cesur ve Mehmet Ersarı katıldı. 10 Mayıs Perşembe günü Denizli Ticaret Odası’dan saat 10.00’da başlayacak olan Endüstri 4.0 ve İnovasyon Paneli’ne tüm Denizlili işadamlarını davet eden DİDER Yönetim Kurulu üyesi ve Seviye Okulları Kurucusu Şaban Varol,  panele katılımın ücretsiz olduğunu duyurdu.

PAÜ Teknoloji Fakültesi Makine İmalatı Mühendisliği Bölüm Başkanı Dr. Arzum Işıtan’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek  panele,  DİDER Yönetim Kurulu Üyesi Şaban Varol, PAÜ Alatay Otomobil Projesi Yönetim Kurulu üyesi Prof.Dr. Aydın Kızılkaya, Poyraz Boya Yönetim Kurulu Başkanı Emin Şen, PAÜ Yönetim Bilişim Sistemleri  Anabilim Dalı Başkanı Doç.Dr. İbrahim Aksel ile Telemetre Şirketi kurucusu Koray Başdüzen konuşmacı olacak katılacak.

“İlham kaynağı olacak”

Panelin bir çok şirkete ilham kaynağı olacağını vurgulayan DİDER Yönetim Kurulu üyesi Şaban Varol, “Tüm sektörlerden herkesin kendi işini geliştirebileceği yönler bulabileceği bir panel olacak. Yenilikleri başarırken kazanılmış olan tecrübelerden faydalanmak isteyen herkesi bu panele bekliyoruz” dedi.

Şengül BOZ

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - DİDER’den inovasyon paneli
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör