etiler poyrazoğlu otomotiv
21 Ağustos 2019 Çarşamba

DGC’den Yürekli’ye ziyaret

Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Başkanı Osman Nuri Boyacı ve yönetim kurulu üyeleri, Basın İlan Kurumu Denizli Şube Müdürlüğü’ne atanan Murat Yürekli’yi makamında ziyaret ederek, başarı dileklerini iletti. 

16-05-2019 14:08

DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı, Ordu BİK Şube Müdürü iken BİK Denizli Şube Müdürlüğü’ne atanan Murat  Yürekli’ye Denizli basını hakkında bilgi verdi. Boyacı, “İlimize atanan müdürümüze görevinde başarılar diliyorum. DGC olarak Denizli basının genel manada güçlenmesi konusunda kendisiyle her zaman  işbirliği içerisinde olacağız” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren BİK Müdürü Murat Yürekli de DGC Başkanı Boyacı ve yönetimine teşekkür etti.

Denizli basınının bir çok kente göre daha faal olduğunu belirten  Yürekli ise,  “Anadolu'da yerel gazetelerde neredeyse birçok kentte çalışmış arkadaşınız, bir meslektaşınız olarak Denizli’ye geldikten sonra çok harika bir camia ile karşılaştım. İlçeleriyle, merkeziyle medya açısından dinamik ve derli toplu bir şehir" diye konuştu. Yürekli, Denizli’de BİK Müdürü olarak herkesle iletişimi en üst seviyede tutma gayretinde olacağını ifade etti. Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - DGC’den Yürekli’ye ziyaret
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör