DEYEF’i 5 bin kişi gezdi

Denizli 2. Emlak ve Yapı Endüstri Fuarı DEYEF 2019, sona erdi. 4 gün açık kalan fuarı 5 bin kişi ziyaret etti. Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan da  fuarın son günüde de firmaları yalnız bırakmadı.

01-10-2019 15:44

Denizli 2. Emlak ve Yapı Endüstri Fuarı DEYEF 2019, 4 gün açık kaldı. 5 binin  üzerinde ziyaretçi, Denizli Ticaret odası, Büyükşehir Belediyesi ile Merkezefendi Belediyesi’nin de yer aldığı 33 stanttaki birbirinden farklı ürünler ile fuara özel avantajları hakkında 30 farklı firmanın temsilcilerinden bilgi aldı. DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, açılışını yaptığı fuarın son gününde de firmaların temsilcileriyle istişarelerini sürdürdü. Tek tek tüm stantları ziyaret ederek, fuarın nasıl geçtiği ile sektörün beklentilerine dair fikir alışverişinde bulundu. Fuardaki firmalar, Başkan Erdoğan’a, kendilerini yalnız bırakmayıp desteklediği için  plaketle teşekkür etti.

DTO Başkanı Erdoğan, bu yıl 2.’si gerçekleştirilen Emlak ve Yapı Endüstri Fuarı DEYEF’in, Denizli’nin fuarlar kenti olarak anılması ve bölgesinde bu anlamda da bir cazibe merkezi haline gelmesi açısından önemli olduğuna dikkat çekti. Erdoğan, “DEYEF, konut kredisi faizlerinin de düştüğü bir dönemde, hem üreticiye hem de son tüketiciye farklı bir imkan sağladı. Sektörümüzdeki üyelerimizin yenilikleri yakından takip edip kendilerini yenilemeleri ve geliştirmeleri açısından bu tür organizasyonları son derece faydalı buluyor ve önemsiyoruz. Önümüzdeki yıl yürütülecek özel bir çabayla da çok daha fazla katılım ve ziyaretin sağlanacağına olan inancımın da tam olduğunu ayrıca ifade etmek isterim” dedi.

DEYEF 2019’da yazlık ve kışlık konut projeleri, prefabrik yapılar, branda, banyo ve mutfak ürünleri iç ve dış dekor ürünleri, zemin ve tavan kaplamaları, bina otomasyonu ve aydınlatma ürünleri, asansörler, taşıma araçları ve ürünleri, kapı ve pencere ile ürünleri, çatı kaplamaları, yalıtım ürünleri, bahçe ve peyzaj ürünleri, akıllı ev teknolojileri, güvenlik ve yangın söndürme sistemleri, armatürler ve vanalar, yapı ve inşaat malzemeleri, mimari hizmetler ile iskele ve kalıp sistemleri sergilendi. Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - DEYEF’i 5 bin kişi gezdi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör