etiler poyrazoğlu otomotiv

Devrik ve Karatay ailelerinin mutlu günü

Denizli'nin eski sarraflarında Necip Devrik'in oğlu Mehmet ile halı sektörünün duayenlerinden Abdullah Karatay'ın kızı Ebru hayatlarını birleştirdi. Düğünde gelin Ebru Karatay enerjisi ile tüm konukları büyüledi.

12-09-2017 18:30

Denizli Böyle düğün görmedi. Halı sektörünün köklü firmalarından Ümit Halı'nın sahipleri Gülizar - Abdullah Karatay çiftinin kızı Ebru Karatay ile Denizli'nin eski sarraflarından Nilgün - Necip Devrik'in oğlu Mehmet Devrik ile hayatını birleştirdi.

Genç çiftin düğün merasimi hafta sonunda Deda Düğün Salonu'nda yapıldı. Karayollarında şef olan damat ile babasının işyerine sahip çıkan gelinin konukların arasından geçip ilk danslarını sahneledikleri performansı büyük alkış oldu. Enerjisi ile konukları büyüleyen gelin Ebru Karatay'a damat Mehmet Devrik de eşlik edince düğün töreninde renkli görüntüler yaşandı. Dünürler tüm konuklarını kapıda karşılayıp misafirleriyle yakından ilgilenirken Denizlispor eski başkanı Yurdal Duman, eski asbaşkan Osman Vural Yapıcı dahil spor camiasının yanı sıra siyaset ve iş dünyasından pek çok tanınmış isim genç çifti mutlu gününde yalnız bırakmadı. Genç çift ömür boyu mutluluğa evet dedikten sonra balayı için Yunan adalarını tercih etti.  Filiz YIĞINAK

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Devrik ve Karatay ailelerinin mutlu günü
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör