poyrazoğlu otomotiv etiler

Devecioğlu görevi devraldı

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Olağan Genel Kurulu seçimlerine tek liste ile katılan Turgut Devecioğlu ile yönetime giren isimler belli oldu. Güçle bir yönetim oluşturan Devecioğlu, görevi dün devralırken,  “Hep birlikte ahilik geleneğiyle, aydınlık geleceğe kararlılıkla yürüyeceğiz” dedi.

08-05-2018 15:45

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Olağan Genel Kurulu seçimlerinin ardından, yeni Başkan Turgut Devecioğlu’nun yönetimdeki yol arkadaşları da netleşti. 67 esnaf odasının bağlı olduğu ve 32 bin üyesi bulunan Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği, olağan genel kurulunu hafta sonu Zebrano Düğün Salonu’nda gerçekleştirdi. 23 yıllık birlik başkanlığı görevinin ardından yeniden aday olmayan Musa Çelikkol’un tek aday olarak işaret ettiği Turgut Devecioğlu, tek liste ile katıldığı seçimlerde Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği’nin yeni başkanı oldu.

YÖNETİMDE YER ALAN ODA BAŞKANLARI
Seçimler sonunda Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği’nin yeni yönetimi de belirlendi. Birlik yönetiminde asil üyeliklere Denizli Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Umul, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Köksal Semerci, Manavlar ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Mehmet Ali Erbeği, Çal Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Aydın Canan, Buldan Esnaf Odası Başkanı Nuri Ertekin, Tavas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hamza Tenikeci, Denizli Kahveciler ve Gazinocular Odası Başkanı Hüseyin Demirci ve Çivril Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ertuğrul Mutlu seçildi. 

DEVECİOĞLU’NDAN TEŞEKKÜR
Başkan Devecioğlu "Bugün itibariyle başkanlık bayrağını değerli büyüğümüzden devralırken, şahsıma verdiği güven ve destek için teşekkür ediyorum. Denizli’nin menfaatleri çerçevesinde esnaf ve sanatkarlarımızı en iyi bir şekilde temsil etmeyi sürdüreceğiz. Hep birlikte ahilik geleneğiyle aydınlık geleceğe kararlılıkla yürüyeceğiz” dedi.

Ayhan AKAR

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Devecioğlu görevi devraldı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör