poyrazoğlu otomotiv
27 Mayıs 2019 Pazartesi

Dereceye giren öğrencilere bisiklet

Honaz Belediyesi Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen törende, liselere yerleştirme ve üniversite sınavlarında başarılı olan öğrenciler, bisiklet ve teşekkür belgesiyle ödüllendirildi. Öğrenciler, ödüllerini Kaymakam Zafer Öz’den aldı. 

20-09-2018 10:37

Honaz Belediyesi Halk Eğitim Merkezinde 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında liselere yerleştirme ve üniversite sınavlarında başarılı olan öğrenciler için ödül töreni düzenlendi. Ödül törenine Kaymakam Zafer Öz, daire amirleri, okul müdürleri, veli ve öğrenciler katıldı. 

Törende, liselere yerleştirme sınavında başarılı olan Kızılyer Hüseyin Avni Özden Ortaokulu öğrencisi Suna Çetin, Kaklık Ortaokulu öğrencisi Ekrem Yavuz, Honaz Belediyesi Ortaokulu öğrencisi Hacer Gamze Özcan  ile üniversite sınavında dereceye giren Himmet Nimet Özçelik Anadolu Lisesi öğrencileri Ayşegül Kıymaz, Ayşenur Kızılhan, Nilay Avcı, İlke Özgenç, başarı belgesi ve bisiklet ile ödüllendirildi. 

Ödüllerini Kaymakam Öz’ün elinden alan öğrenciler, sırasıyla söz alarak,  başarılı olmak için nasıl çalıştıkları ve ileride sahip olmak istedikleri meslekler ile ilgili planlarını katılımcılar ile paylaştı.  Tören, tüm katılımcıların yer aldığı fotoğraf çekimi ile sona erdi. 

Haber Merkezi 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Dereceye giren öğrencilere bisiklet
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör