poyrazoğlu otomotiv etiler
8 Temmuz 2020 Çarşamba

Deprem konutlarını inceledi

Vali Hasan Karahan, depremin yaralarını sarmaya çalışan Bozkurt’a giderek bir bölümü depremzedelere tahsis edilecek olan TOKİ konutlarının inşaatında inceleme yaptı, ilçenin yeni kaymakamı Talha Battal’a, ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. 

14-11-2019 11:30

İlk olarak Bozkurt Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Hasan Karahan, burada Kaymakam Talha Battal, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı.  Kaymakamlık makamına geçen Karahan,  105. Dönem Kaymakam Adayları Atama Kararı ile Bozkurt’a vekil olarak atanarak göreve başlayan Kaymakam Talha Battal’a hayırlı olsun temennisinde bulundu, İlçenin genel durumu hakkında bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından yaşanan  depremde hasar gören ve tadilat çalışmaları devam eden Bozkurt Spor Lisesini ziyaret eden  Karahan, burada incelemelerde bulunarak, öğretmen ve öğrenciler ile de bir araya geldi. Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik'i ziyaret eden Karahan, Belediyenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra TOKİ tarafından deprem sonrası yapımı hızlandırılan ve bir bölümü depremzedelere tahsis edilecek olan TOKİ konut inşaatlarını inceleyen Vali Karahan, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Deprem konutlarını inceledi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör