poyrazoğlu otomotiv etiler

Denizlispor teknik direktör arayışlarını sürdürüyor

Teknik direktör Yücel İldiz ile yollarını ayıran Denizlispor’da arayış sürüyor. Yeşil-siyahlı yönetim Tolunay Kafkas, Mehmet Özdilek ve Samet Aybaba ile görüşmelerini sürdürüyor. Tolunay Kafkas ile önceki akşam görüşen yönetim imzada son aşamaya geldi. 

10-10-2019 14:00

Denizlispor’da teknik direktör Yücel İldiz’in ayrılmasının ardından yönetim yeni hoca arayışlarına başladı. Yeşil siyahlı kurmaylardan oluşan bir heyet, Tolunay Kafkas, Mehmet Özdilek ve Samet Aybaba ile birer görüşme yaptı. 19 yıl önce Denizlispor’da forma giyen Tolunay Kafkas’ın imzaya yakın olduğu öğrenildi. Yönetim teklif götürdü,  ancak ücret meselesini henüz konuşmadı. Denizli’ye Kafkas’ı davet eden yönetim, küçük pürüzleri çözmeye çalışacak. Kafkas’la anlaşma sağlanamazsa ibre Özdilek ve Aybaba’ya dönecek. Teknik direktörün 2 gün içinde belli olacağı öğrenildi. 

Bu arada dün Denizlispor yönetimi ile yollarını ayıran teknik direktör Yücel İldiz, 1.Lig ekiplerinden Fatih Karagümrük ile el sıkıştı.

Çetin ve Atilla, İldiz’i yolcu etti

Denizlispor kulüp başkanı Ali Çetin ve Başkan Yardımcısı Taner Atilla, Denizlispor ile yolları ayrılan teknik direktör Yücel İldiz'i Denizli'den ayrılmadan önce ziyaret ederek yolcu etti. Yöneticiler, Yücel İldiz'e takıma katkılarından ötürü teşekkür etti. Yücel İldiz ise “Yaklaşık 1.5 sezondur birlikte olduğum bu değerli camia ve Denizli halkının kendime ve ekibime gösterdikleri ilgi ve alakaları için çok teşekkür ediyor, bu süre zarfında şahsımın ve ekibimin de aynı duygular içerisinde Denizlispor’a ve camiaya en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştığını belirtmek istiyorum” dedi.

Orhan MIKIROĞLU

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Denizlispor teknik direktör arayışlarını sürdürüyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör