poyrazoğlu otomotiv
27 Mayıs 2019 Pazartesi

Denizlililer yaz konserlerini çok sevdi

Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Yaz Konserleri etkinliğinde TRT sanatçısı Sabahattin Gülümser, Denizlililere unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.   

18-09-2018 16:17

Büyükşehir Belediyesi tarafından İncilipınar ve Adalet Parkı'nda düzenlenen Yaz Konserlerinde birbirinden değerli müzisyen ve sanatçılar Denizlililerle buluşmaya devam ediyor. Yaz konserlerinin hafta sonu programında TRT sanatçısı Sabahattin Gülümser, cuma akşamı İncilipınar Parkı'nda, cumartesi akşamı ise Adalet Parkı'nda sahne aldı. Müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği konsere Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Ali Değirmenci, Kültür Turizm Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Büyükşehir Belediyesi Halk Dansları Topluluğu’nun da gösterileriyle renk kattığı konsere gelenler unutulmaz bir akşam yaşadı. Ege ve Denizli yöresine ait türkülerin seslendirildiği konser büyük beğeni alırken bir çok kişi hep bir ağızdan eserlere eşlik etti. 

Bu hafta bitiyor

Meclis Başkanvekili Ali Değirmenci, temmuz ayında başlayan yaz konserlerinin büyük bir ilgi gördüğünü kaydetti. Değirmenci, “12 ay boyunca Denizli’de kültür, sanat konuşulsun istedik. Katılımlarınız için sizlere çok teşekkür ediyorum" dedi. Bu yıl yaz konserlerinin finalinin 20 Eylül Perşembe günü saat 21.00’de Ziya Tıkıroğlu Açık Hava Tiyatrosu’nda Hakan Eyiden ile yapılacağını belirten Değirmenci, etkinliğe tüm vatandaşları davet etti.
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Denizlililer yaz konserlerini çok sevdi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör