etiler poyrazoğlu otomotiv

Denizlili ressam, Eskişehirli sanatseverlerle buluştu 

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi ‘nin ev sahipliğinde düzenlenen “Suluboya Günleri”ne davet edilen Denizlili ressam Celal Günaydın sanatseverlerle buluştu.

22-07-2017 16:54

Odunpazarı Belediyesi Çağdaş Sanatlar Galerisi "Salvador Dali / Zodyak-Pantagruel", Hanefi Yeter’in Ahval adlı resim ve heykel sergisinin ardından “Suluboya Günleri” ile sanatseverlere kapılarını açtı. 7’den 70’e sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği Suluboya Günleri’ne Denizlili ressam Celal Günaydın da katıldı. 

RESSAM CELAL GÜNAYDIN ESKİŞEHİR’DE
Odunpazarı Belediyesi ve Uluslararası Suluboya Derneği işbirliği ile düzenlenen “Suluboya Günleri”nde resim sergisi, atölye çalışması ve workshoplar yer alıyor. Suluboya Günleri için Denizli’den Eskişehir’e giden Ressam Celal Günaydın, suluboya meraklıları ile bir araya geldi.

Günaydın’ın çalışma yürüttüğü workshopa Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt ve Odunpazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Figen Engin, meclis üyeleri ve CHP Odunpazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sibel Yeşildal da katıldı. Çalışmaları izleyen Başkan Kurt, Ressam Celal Günaydın’a Suluboya Günleri’ne katıldığı için teşekkür etti. Başkan Kurt, Günaydı’na plaket takdim etti.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Denizlili ressam, Eskişehirli sanatseverlerle buluştu 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör