poyrazoğlu otomotiv etiler
10 Aralık 2018 Pazartesi

Denizlili İhracatçılar Frankfurt’ta boy gösterdi

Pazarlama ağıyla dünyanın dört bir tarafını dolaşıp tekstil ürünlerini yabancıların beğenisine sunan Denizlili ihracatçılar, 2018’e özel yeni ürünleriyle bu kez Frankfurt’ta boy gösterdi.

12-01-2018 18:36

Heimtextil 2018 Ev Tekstil Fuarı'nda stant açan 68 Denizli firmasını, Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı ve Denizli Platformu Sözcüsü Uğur Erdoğan yalnız bırakmadı. Erdoğan, Almanya'danhemşehrilerine seslendi;“İhracatçılarımızın, Heimtextil 2018 Ev Tekstil Fuarı’nda, göz kamaştıran ürünlerinin yanında hazırlık ve karşılamalarıyla da yakaladıkları başarıdan,Denizli olarak ne kadar övünseniz az kalır! Sizin adınıza da her birini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Denizli’nin ev tekstili ürünleri Heimtextil 2018 Ev Tekstil Fuarı'nda görücüye çıktı. Uluslararası fuardaki ihracatçı firmaların stantlarını Başkan Yardımcısı Salih Sarıkaya, DTO Meclis Başkanı Hüseyin Memişoğlu, Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Başkanı Süleyman Kocasert, Denizli Sanayi Odası (DSO) Başkanı Müjdat Keçeci ve Denizli Milletvekili Şahin Tin ile birlikte gezen Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, gördükleri ilgiden büyük memnuniyet duyduklarını söyledi.

Fuarın Denizli'nin lokomotif sektörü konumundaki tekstilin yeni ürünlerinin tanıtımı ve pazarlanması açısından büyük önem taşıdığına dikkat çeken Erdoğan, “Burada gördük ki, ürünlerin alıcıların beğenisine sunulduğu Heimtextil 2018 Ev Tekstil Fuarı'ndaki stantlarımız da büyük beğeni topladı. Heimtextil’de yerini alan ihracatçı firmalarımızın çalışanlarının, binlerce yıllık bir geçmiş ve tecrübeye dayanan doğal birikimden esinlenerek ortaya çıkardıkları eşsiz ürünleriyle, şehrimizin tekstilin anavatanı olduğunu fuara gelenlerin zihnine nakşetmesinden büyük onur duyduk. İş dünyasının içinde bulunan bir isim olarak Denizli Milletvekilimiz Sayın Şahin Tin’in de ziyaretlerimizde heyetimize eşlik etmesi, bize ayrı bir mutluluk verdi. Kendisine bizleri Frankfurt'ta da yalnız bırakmadığı için teşekkür ederiz. Görüşmelerimizde ihracatçılarımıza başarılı bir yıl geçirmeleri yönündeki temennilerimizi ilettik; kolaylıklar diledik. Gittiğimiz stantlarda morali yüksek insanlar ve gülen yüzler görünce, organizasyondan biz de keyif duyduk. Denizli'nin vitrini konumundaki ihracatçı firmalarımızın bu yıla özel yeni ürünleri, şehrimizin moda ve tasarım merkezi olma yolunda attığı önemli adımlardan biri!” diye konuştu.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Denizlili İhracatçılar Frankfurt’ta boy gösterdi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör