etiler poyrazoğlu otomotiv

Denizli Ticaret Odası, İngilizce dış ticaret eğitimi verecek

Denizli Ticaret Odası, eğitim çalışmalarına bir yenisine ekleyerek Uygulamalı İngilizce Dış Ticaret Eğitimi verecek. GEKA Genel Sekreter Vekili Özgür Akdoğan ile eğitimin protokolünü  imzalayan Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, “Denizli’mizin ufkunu açacak bir çalışmaya daha imza atıyoruz” dedi. 

02-10-2019 14:27

DTO tarafından Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) Teknik Destek Programı’na sunulan ve başarılı bulunan İngilizce Dış Ticaret Eğitim Programı, 10 günde 60 saatlik bir eğitimle, ihracatçı üyeleri ile çalışanlarını daha donanımlı bir hale getirecek. Programın içeriği hiç bilmeyen ya da kısmen dış ticareti bilenlere dönük oluşturulduğu için, kursta A’dan Z’ye tüm konular ele alınacak. Eğitim, uygulamalı olacak ve kursiyerler derslere kendi bilgisayarıyla katılacaklar. Kursta, TradeMap gibi interaktif sitelere giriş ve bilgi tarama eğitimi, bu sayede uygulamalı yapılabilecek. Eğitim 4 Kasım’da başlayıp 16 Kasım’da sona erecek.

Eğitim programının protokolü Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan  ile  GEKA Genel Sekreter Vekili Özgür Akdoğan tarafından imzalandı.  Bir ilke imza attıklarını belirten Erdoğan, “Bölgemizde ilk kez odamızca düzenlenecek  İngilizce Anlatımlı Dış Ticaret Eğitim Programımızın protokolünü imzaladık. Hayırlı ve uğurlu olsun. Üyelerimizin talepleri ve beklentileri doğrultusunda, eğitim çalışmalarımızı yıl boyunca kesintisiz sürdüreceğiz. Yeter ki, onlar bu programlara katılsınlar ve kendilerini yetiştirip günümüz rekabet koşullarına hazır hale getirsinler” dedi.

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Denizli Ticaret Odası, İngilizce dış ticaret eğitimi verecek
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör