poyrazoğlu otomotiv etiler
30 Mayıs 2020 Cumartesi

Denizli SP, Ankara’ya çıkarma yaptı

Saadet Partisi’nin hafta sonunda yapılan 7. Olağan Kongresi’ne Denizli teşkilatı tam kadro katıldı. Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun güven tazelediği kongreyi değerlendiren İl Başkanı Ahmet Eryılmaz, kongrenin büyük coşku içinde gerçekleştirildiğini söyledi.

06-11-2019 12:31

 Denizli İl Başkanı Ahmet Eryılmaz, yaptığı açıklama ile genel kongrenin heyecanını değerlendirdi. Eryılmaz, Ankara Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen Saadet Partisi 7. Olağan Kongresi’nde Genel Başkan Temel Karamollaoğlunun, ikinci kez seçildiğini ve Denizli teşkilatı olarak kongrenin heyecanını tam kadro olarak yerinde takip ettiklerini söyledi.

7’nci Olağan Büyük Kongre’nin , büyük bir coşku ve heyecan içerisinde gerçekleştirildiğini belirten Eryılmaz,  “Başkent’in en büyük spor salonu Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirilen tarihi kongreye Türkiye’nin 81 ili ve dünyanın birçok yerinden Milli Görüş sevdalıları katıldı. Biz de teşkilat olarak tam kadro kongreye katıldık. Arena’daki heyecana ve coşku şölenine bizzat eşlik ettik. Kongreye katılan parti yönetimi üyelerine ve bize gönül verip gelen gelemeyen herkese teşekkür ederim” dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Denizli SP, Ankara’ya çıkarma yaptı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör