poyrazoğlu otomotiv etiler

Denizli, şampiyon döndü

Okul Sporları Yıldızlar-Gençler Halk Oyunları Grup Müsabakaları’na Düzce ev sahipliği yaptı. 32 takımın katıldığı Halk Oyunları Yarışması’nda Denizli yıldızlar düzenlemeli kategorisinde grup birincisi oldu. Denizli ekibi  gençler düzenlemesiz dalda ise ikincilik kürsüsüne çıktı.

13-03-2018 17:48

Düzce’de 32 takımın katıldığı Okul Sporları Yıldızlar-Gençler Halk Oyunları Grup Müsabakaları 18 Temmuz Spor Salonu’nda hafta sonunda yapıldı.

Yıldızlar düzenlemeli dalda  Sakarya, Bilecik, Bolu, Bursa, Denizli, Eskişehir, Kastamonu, Kütahya düzenlemesiz dalda  Bursa, Düzce, Eskişehir, İstanbul, Kastamonu, Kocaeli, Zonguldak, Sakarya gençler düzenlemeli dalında  Bursa, Denizli, Eskişehir, İstanbul, Kastamonu, Kocaeli, Zonguldak, Sakarya,  düzenlemesiz dalda  Denizli, Eskişehir, Ankara, Bursa, Düzce, Kocaeli, Zonguldak ve Sakarya ekipleri yarıştı.

İlk günün sonunda gençler düzenlemesiz Kocaeli birinci ve Denizli ikinci, düzenlemeli dalda  Kocaeli birinci ve İstanbul ikinci oldu.  İkinci gün  ise yıldızlar düzenlemesiz dalda  İstanbul birinci, Düzce ikinci, düzenlemeli dalda  Denizli birinci ve Bursa ikinci olarak 07 Nisan’da  Muğla’da yapılacak olan Türkiye Birinciliği’ne katılma hakkı kazandı. 

İHA

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Denizli, şampiyon döndü
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör