poyrazoğlu otomotiv etiler

Denizli İhracatçılar Birliği ilçeleri gezip projeyi tanıtıyor

Denizli İhracatçılar Birliği, hiç ihracat yapmamış, yada ihracatta süreklilik sağlayamayan firmalara eğitim desteği vermek için Senden İhracatçı Olur Projesi’ni hayata geçirdi. Projenin tanıtımı Tavas ve Acıpayam’da düzenlenen toplantılarla yapıldı. 

07-09-2019 07:50

Projenin ilk tanıtım toplantısı Tavas’ta yapıldı. Tavas Belediyesi Konferans Salonu’nda yapılan toplantıya DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu, Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, Tavas Ticaret Odası Başkanı Saffet İnamlık ve odaya üye firmaların temsilcileri katıldı. DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu, Senden İhracatçı Olur Projesinin  Denizli’de henüz hiç ihracat yapmamış veya daha önce ihracat yapmış fakat süreklilik sağlayamamış olan firmalara ihracat konusunda farkındalık kazandırmayı amaçladığını belirterek, “Bu projeyle firmalarımıza  ihracat girişimcilik ruhunu aşılamayı,  ilimizde faaliyet gösteren firmaların ihracat yapabilmeleri için gerekli eğitimleri vermeyi ve firmalara ihracat süreçlerinde destek sağlamayı düşünüyoruz” dedi. 

Tanıtım toplantısı Tavas’ın ardından Acıpayam’da yapıldı. Acıpayam Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılan toplantıya Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu ve DENİB Yönetim Kurulu üyesi  Süreyya Çalışkan katıldı. Toplantıya katılanlara projenin detayları hakkında bilgi verildi.

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Denizli İhracatçılar Birliği ilçeleri gezip projeyi tanıtıyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör