poyrazoğlu otomotiv etiler
18 Şubat 2019 Pazartesi

Denizli için gurur kaynağı

Denizli Ticaret Odası  Başkanı Uğur Erdoğan, FORTUNE Dergisi’nin Türkiye'nin En Büyük 500 Şirketi Listesi’ne giren 18 Denizli firmasını  kutladı. 18 firmadan 15’inin DTO üyesi olduğunu söyleyen  Erdoğan, “Aynı listede geçen yıl 7 olan Denizlili firma sayısının bu yıl 18’e çıkması mutluluk verici. Firmalarımızın 15’inin üyemiz olması ayrı bir gurur kaynağı” dedi.

05-07-2018 17:38

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, Fortune Dergisi’nin cirolarını baz alarak hazırladığı Türkiye'nin En Büyük 500 Şirketi araştırmasında Denizli’den 18 firma görmenin haklı gururu ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Firmaların sahipleri ile çalışanlarını kutlayan Erdoğan, “Onlar bizim gurur kaynağımız.  Çabalarının karşılığını, kazanç olarak almaktan öte bu tür yerlerde Denizli’yi temsil etmek ve adını duyurmak anlamında da görmek en doğal hakları. Bu, bizim için de bir sevinç kaynağı. Türkiye'nin en büyük 500 şirketi arasına giren 18 Denizlili firmanın 15’inin üyemiz olması ise oda olarak bizi bir kat daha gururlandırdı. Başarılarının artarak devam etmesini diliyorum” dedi.

Aynı listede geçen yıl 7 olan Denizlili firma sayısının bu yıl 18’e çıktığını belirten Erdoğan, “Başarı abideleri olarak nitelendirebileceğimiz bu tür yerlerde yer alan şirketlerimizin sayılarının, önümüzdeki yıllarda hızla artmasını umuyorum. Denizli, ülkemizin ihracat, istihdam ve ekonomisindeki ‘A Takımı’ olarak nitelendirilen ilk 10 ilinden biri. İş dünyamızdaki takdire şayan girişimcilik, azim ve inançla; 7-8’lerdeki yerimizi, her geçen yıl daha da yukarı taşıyacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Denizli için gurur kaynağı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör