poyrazoğlu otomotiv etiler
10 Aralık 2018 Pazartesi

“DENİZLİ’DEN HEP DESTEK, TAM DESTEK”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçimlerde Cumhurbaşkanlığı için partisinin aday çıkarmayacağını ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın destekleneceğini açıklamıştı. Bahçeli’nin açıklamasına Denizli’den destek verildi.

12-01-2018 18:33

İşte açıklamaya MHP Denizli il Başkanı Cafer Birtürk ve ekibinden destek geldi. Birtürk; “MHP Lideri Devlet Bahçeli bugüne kadar ne söylemişse çıkmıştır. Bu kararlı duruşu, devletin bekası için gereklidir. Ve biz Denizli teşkilatı ve partilileri olarak Liderimizin arkasındayız.” dedi. 

MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, ittifak ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: 
“Türk Milletinin Bölünmez bütünlüğü ve bekası anlamında önce ülkem anlayışı ile Sayın Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin ortaya koyduğu kararlı tutumun sonuna kadar arkasındayız. Tüm Denizli MHP Teşkilatı Ülkü Ocaklarımız ve ülkücü görüşe mensup sivil toplum kuruluşları hep beraber Tüm gücümüzle destekliyoruz.  Sayın Genel Başkanımızın aday çıkarmayıp Sayın Cumhurbaşkanımıza destek vermesi tüm şer odaklarının birkez daha oyununu bozmuştur Çünkü söyledikleri hep doğru çıkmıştır. Denizli’den hep destek, tam destek Saygılarımızla” 
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - “DENİZLİ’DEN HEP DESTEK, TAM DESTEK”
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör