etiler poyrazoğlu otomotiv
26 Haziran 2019 Çarşamba

Denizli’de kaçakçılara geçit yok

Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonda kaçak elektronik sigara ve aparatları, kaçak kol saati, farklı markalarda parfüm ve kaçak alkol ele geçirildi. Operasyonlarda yakalanan 6 şüpheli hakkında adli işlem yapıldı.

03-10-2017 18:38

Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kaçakçılık suçunu işlemek isteyen şahıs ve organizasyonlara yönelik operasyon düzenledi.  Denizli merkezinde iki ayrı adreste emniyet ekiplerince yapılan aramada, kaçak elektronik sigara, elektronik sigara likiti ve elektronik sigara likiti üretiminde kullanılan aparatlar olmak üzere toplam bin 306 adet kaçak eşya bulunarak el konuldu.


Ayrıca, Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen üç ayrı çalışma neticesinde kaçak yollarla getirilerek piyasaya satışa sunulan değişik markalarda 134 adet kaçak kol saati ve farklı markalarda bin 43 adet kaçak parfüm bulunarak el konuldu.

EĞLENCE MEKANLARINA BASKIN
Denizli’de kaçak içki satışının önlenmesi amacıyla bandrolsüz ve kaçak içki satışı yapmak isteyen şahıs ve organizasyonların tespit edilerek suç ve suçluların yakalanmasına yönelik görevli ekiplerce yürütülen çalışma kapsamında il merkezinde ve ilçelerde bulunan eğlence mekânlarına baskın düzenlendi.  Eğlence mekanlarında kaçak olarak temin ettikleri içkileri satış yapmak isteyen şüpheli şahıslar,  suçüstü yakalandı. Gözaltına alınan şahısların kazak içkileri muhafaza etmek amacıyla kullandıkları işyerlerinde arama yapan ekipler, 149 şişe kaçak alkol ve 44 adet cinsel içerikli ürün ele geçirdi.  Yakalanan 6 şüpheli şahıs hakkında Kaçakçılık Kanunu’na Muhalefet suçundan adli işlem yapıldı.

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Denizli’de kaçakçılara geçit yok
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör