poyrazoğlu otomotiv etiler

Denizli,  Erdoğan’a hazırlanıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cumartesi günü Denizli’ye gelerek Ak Parti’nin 6. Olağan İl Kongresi’ne katılacak. Ak Parti Denizli Teşkilatı hazırlıklarını aralıksız sürdürürken Cumhurbaşkanı Erdoğan,  Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın kızı Esra’nın nikahına katılacak,  Serinhisar’ın Yatağan Mahallesi’nde de açılış yapacak.

05-04-2018 17:20

Denizli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyaretine hazırlanıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın resmi programı İl Kongresi ve Osman Zolan’ın kızının nikahı dışında netleşmedi. Ak Parti İl Teşkilatı, Hasan Güngör Spor Salonu’nda saat 16.00’da yapılacak İl Kongresi ve miting için hazırlıklarını hummalı bir şekilde sürdürüyor.

Okul açılışına katılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi olmayan programına göre  Denizli’de önce Serinhisar’ın Yatağan Mahallesi’nde ünlü ilahiyatçı Prof. Dr. Cevat Akşit’in yaptırdığı, kendi adını taşıyan imam hatip lisesinde okuyan öğrenciler için yaptırdığı yurdun ve okulun açılışını yapacak.

İl Kongresine katılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açılışın ardından Ak Parti’nin İl Kongresi’ne katılacak. Karşıyaka Hasan Güngör Spor Salonu’nda saat 16.00’da başlayacak kongre bir anlamda miting havası da taşıyacak.

Nikah şahitliği yapacak

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Berrin Zolan’ın avukat kızları Esra, Ayfer-Metin Tok çiftinin oğulları Abdullah ile hayatını birleştiriyor. Bu nikahın şahitliğini ise Cumhurbaşkanı Erdoğan yapacak. Esra ve Abdullah’ın düğün yemekleri Kültür Sitesi’nde olacak. Nikah ise Büyükşehir Kongre ve Kültür Merkezi’nde akşam kıyılacak. Nikahın şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapacak.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Denizli,  Erdoğan’a hazırlanıyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör