poyrazoğlu otomotiv etiler

DENİB’te tek aday Memişoğlu

Meslek odalarında seçim heyecanı Denizli İhracatçılar Birliği’nin (DENİB),  17 Nisan’da yapılacak genel kuralla tamamlanıyor. İki dönem başkanlık yapan Süleyman Kocasert’in kuruluş yasası gereği aday olamadığı genel kurula Hüseyin Memişoğlu’nun tek aday olarak girmesine kesin gözle bakılıyor. 

10-04-2018 17:24

Denizli Ticaret Odası, Sanayi Odası ve Ticaret Borsası seçimlerinin tamamlanmasının ardından odalarda seçim maratonu Denizli İhracatçılar Birliği’nin 17 Nisan’da yapılacak genel kurulu ile  tamamlanacak. 8 yıldan bu yana DENİB Başkanı olarak görev yapan Süleyman Kocasert’in birliklerin kuruluş yasası gereği yeniden aday olamayacağı genel kurulda 1300 üyeden 241’i oy kullanabilecek. Meclisi bulunmayan DENİB’te yapılacak seçimlerde 11 kişilik Yönetim Kurulu üyeleri belirlenecek. 

DENİB’te seçimlere diğer odalarda olduğu gibi başkanlık için tek adayla gidilmesi bekleniyor. Daha önce Denizli Ticaret Odası’nın Meclis Başkanı olan Makroteks’in Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Memişoğlu’nun ismi üzerinde uzlaşma sağlandı.  Memişoğlu’nun  seçim için çalışmalara başladığı, 11 kişilik yönetimi oluşturmak için görüşmeler yaptığı öğrenildi. 
Osman Nuri BOYACI
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - DENİB’te tek aday Memişoğlu
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör